• ZEBRANIE KLAS PIERWSZYCH, WYPRAWKA KLASY PIERWSZEJ I KLASY "0"

• ROK SZKOLNY 2022/23

Zebranie informacyjne dla rodziców uczniów klas pierwszych odbędzie się:

30 sierpnia 2022 r. o 17.30 w hali sportowej.

Listy klas pierwszych wywieszone będą w dniu zebrania w holu na parterze.

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Piórnik:

Piórnik z podstawowym wyposażeniem (kredki ołówkowe, flamastry, długopis, 2 ołówki, gumka, linijka) uczniowie otrzymają w dniu rozpoczęcia roku szkolnego

Doposażenie piórnika:

• temperówka z pojemniczkiem
            • klej w sztyfcie
            • nożyczki (wygodne do trzymania, dobrze tnące)

Materiały plastyczne:

• kredki BAMBINO
            • 2 bloki techniczne białe (A4)
            • 2 bloki techniczne kolorowe (A4)
            • farby plakatowe (w pojemniczkach, 8 – 10 kolorów)
            • farby akwarelowe
            • pędzle (3 grubości)
            • plastelina
            • papier kolorowy (2 zeszyty, w tym jeden samoprzylepny)
            • kubeczek na wodę
            • ryza papieru ksero

Wychowanie fizyczne / SKS:

• Strój sportowy – biała koszulka, ciemne, krótkie spodenki (w podpisanym woreczku)
            • OBUWIE SPORTOWE, jeżeli podeszwa zmiennego obuwia szkolnego jest śliska.

Zeszyty:

• zeszyt w „trzy linie” – WAŻNE!!! Rozmiar A4
            • zeszyt w kratkę – WAŻNE!!! Rozmiar A4

WYPRAWKA - KLASA „0”

Dzieci z oddziałów przedszkolnych otrzymają podczas rozpoczęcia roku szkolnego „Teczkę przedszkolaczka”, w której znajduje się: kredki ołówkowe i świecowe, farby plakatowe, pędzle, plastelina, klej w sztyfcie, temperówka, nożyczki, gumka, ołówek, patyczki do liczenia, bloki

z białymi i kolorowymi kartkami.

Informację o pozostałych materiałach potrzebnych dzieciom do pracy otrzymacie Państwo na pierwszym spotkaniu z wychowawcami.

• Znowelizowana ustawa antysmogowa

• 26 kwietnia br. Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął znowelizowaną Uchwałę antysmogową. To krok milowy dla osiągnięcia celu, jakim jest czyste powietrze dla Warszawy i całego Mazowsza.
            W związku z bliskimi terminami ważnych dla mieszkańców zmian, podyktowanych przepisami
            ww. uchwały zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonym ogłoszeniem:

Zalacznik_do_pisma_ogloszenie.pdf

Wszelkie informacje są umieszczane na bieżąco na stronie Samorzadu Województwa Mazowieckiego: https://www.powietrze.mazovia.pl/