Bezpieczne wakacje

21.06.2023 19:17
      Świetliczaki klas trzecich podczas zajęć świetlicowych uczyły się zasad bezpieczeństwa w czasie nadchodzących wakacji. Wykonały również plakaty na ten temat .
    • Dzień patrona

21.06.2023 19:12
      Cała Społeczność Szkolna brała udział dnia 07.06. 2023r. w obchodach Patrona Naszej Szkoły - Antoniego Bolesława Dobrowolskiego. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami , wychowawcami klas i nauczycielami świetlicy przygotowali piękną dekorację z okazji naszego wspólnego święta i zorganizowanego z tej okazji pikniku dla uczniów . Piękną dekorację można było podziwiać na parterze Naszej Szkoły .
    • Życzenia dla Mamy i Taty

23.05.2023 14:31
      Z okazji nadchodzącego Dnia Mamy i Dnia Taty Świetliczaki pragną złożyć Wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Świąt : dużo zdrowia, radości, zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym i mnóstwa miłości 💐🎁Świetliczaki S.P. 369

Pani Lato

23.05.2023 14:27
      Klasy 3 wykonały wspólnie z nauczycielem świetlicy - piękną Panią Lato - którą można podziwiać w sali nr 9.
    • Kiermasz wielkanocny

04.04.2023 19:47
      ŚWIETLICA SZKOLNA przy S.P. 369 tradycyjnie zorganizowała KIERMASZ WIELKANOCNY , na który Świetliczaki pod opieką swoich nauczycieli wychowawców świetlicy wykonały przepiękne OZDOBY ŚWIĄTECZNE . Klasy 3 wykonały zawieszki wielkanocne , a pozostałe dzieci wykonały śliczne koszyczki , kartki świąteczne , stroiki i wiele , wiele , wiele jeszcze innych pięknych OZDÓB WIELKANOCNYCH. Pieniążki uzyskane ze sprzedaży ozdób wielkanocnych zostaną przeznaczone na potrzeby Naszej Świetlicy lub na szczytne cele .