• Kilka słów o nas

•

Samorząd Szkolny tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły, jednak najaktywniej działają wybrani przez zespoły klasowe przedstawiciele. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w działalność na rzecz szkoły, a przede wszystkim na rzecz interesów uczniów. Masz pomysł na ciekawą inicjatywę, imprezę lub konkurs? Chcesz przedyskutować i wdrożyć w życie swoje pomysły? Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł na cotygodniowym zebraniu lub zgłoś go przedstawicielowi klasy. Liczymy na Wasze wsparcie i współpracę.

Nasze inicjatywy:

• Cykliczne akcje Niepytanie za przebranie!
          • Planowanie, organizacja i przeprowadzanie wydarzeń, imprez i akcji wg pomysłów uczniów
          • Szczęśliwy numerek
          • Wirtualna adopcja psa – Lilaszki, prowadzenie zbiórek na jej rzecz
          • Współpraca z wolontariatem oraz prowadzenie własnych akcji charytatywnych